28. April 2012

AAA Autobazar

Sponzorovaný odkaz

AAA Auto je nizozemská společnost, která v současnosti působí zejména v České republice a na Slovensku (dříve také v Rumunsku, Polsku či Maďarsku). Jde o jeden z nejvýznamnějších autobazarů u nás a tato společnost za 20 let svého působení prodala v České republice více než půl milionu ojetých vozidel! V naší zemi má AAA Autobazar 16 poboček (na Slovensku 8) a skladem více než 5000 vozidel.

K nalezení ideálního vozidla nemusíte však ihned vyrážet na pobočku. Využít můžete online autobazar AAAauto.cz, kde naleznete kompletní nabídku přehledně na jediném místě. Pomocí této stránky můžete však vozidla nejen vybírat a nakupovat, ale také sami prodávat! AAA Autobazar nabízí také možnost prodeje vozidel na protiúčet. Staré auto vyměníte za lepší, a dokonce si jej rovnou můžete na stránkách nechat ocenit online a zdarma, takže budete ihned vědět, jaké vozidlo si můžete dovolit.

Pokud chcete pořizovat automobil, ale nemáte dostatek financí, můžete jej u AAA Auto získat i na úvěr – a to za velmi výhodných podmínek. AAA Auto skutečně nabízí velmi rozsáhlé a zajímavé služby zákazníkům, což – v kombinaci s bezkonkurenčním výběrem – činí tuto společnost jedničkou mezi českými autobazary.