1. May 2012

Annonce

Sponzorovaný odkaz

Annonce většina z nás zná, coby inzertní tisk, který má v naší zemi opravdu dlouhou tradici. První Annonce vyšly již v roce 1990, od té doby bylo jen tištěnou formou bezplatně zveřejněno neuvěřitelných 86 000 000 inzerátů!

V současnosti však nemusíte kupovat tištěné Annonce, stačí navštívit internetovou verzi na adrese www.annonce.cz, kde v průměru naleznete na 280 000 inzerátů ze všech možných a představitelných oblastí a oborů.

Na těchto stránkách si můžete podat inzerát zdarma, anebo si zvolit placenou verzi, u níž máte vyšší šanci, že na inzerát zareaguje dostatek zájemců. Na hlavní stránce serveru naleznete přehled kategorií, top inzerát pro aktuální chvíli a také výčet nejnovějších inzerátů. Nakupovat i prodávat můžete reality, automobily, elektroniku, nábytek, PC, sportovní potřeby, oblečení, můžete nabízet i požadovat služby, práci a jednoduše inzerovat cokoli, co je vůbec možné. Návštěvnost stránek je přitom obrovská (stejně jako objem prodaných tištěných Annoncí), takže šance, že se váš inzerát uchytí nebo že najdete, co hledáte, je právě zde maximální.

Související odkazy:

    AAA Autobazar|