25. April 2012

Autoscout24.de

Sponzorovaný odkaz

Po Mobile.de jde o největší německý internetový autobazar a zároveň o jeden z největších online inzertních serverů zaměřených na prodej automobilů na světě. Stejně jako u Mobile.de není ani u Autoscout24 zapotřebí znalost německého jazyka. Stránky si totiž můžete spustit v češtině. Stačí na hlavní straně zarolovat dolů, kde uvidíte možnost volby jazyka.
Autoscout24.de nabízí ojetá vozidla a také užitková vozidla. Základem orientace na stránkách je velmi šikovný vyhledavač, který vám poskytne nepřeberné množství voleb. Díky tomu můžete hledané vozidlo specifikovat na nejvyšší možnou míru (rozšířená verze vyhledávání nabízí několik desítek možných předvoleb a nastavení.
Samozřejmostí je naprosto vyčerpávající výběr, který je naprosto nesrovnatelný s jakýmkoli českým inzertním serverem nebo autobazarem (v nabídce jsou běžně téměř 2 000 000 vozidel). Další výhodou je vyšší úroveň služeb, záruka kvality a poctivosti vzhledem k tomu, že jde o společnost světového významu a lepší technický stav prodávaných vozidel oproti českému standardu. V neposlední řadě vás jistě také zaujmou nižší ceny.