4. May 2012

Bazar veteránů

Sponzorovaný odkaz

Bazar veteránů

Patříte mezi milovníky historických vozidel a chcete rozšířit svou sbírku o nové kousky? Navštívit můžete některý online veterán bazar, kde naleznete nejrůznější nabídky na prodej krásných starých kousků. Stejně tak se na těchto serverech můžete vzdát svého historického automobilu a sami inzerát na prodej umístit. Veterán bazar najdete například na stránkách www.i-bazar.cz, www.oldtimer.cz. Veteráni na prodej jsou také na www.i-veteran.cz.

I-veteran.cz

I-veteran.cz patří mezi nejvýznamnější české servery zabývající se tématikou historických vozidel. Najdete zde inzerci veteránů a všeho, co s těmito vozy souvisí a sami můžete také přidat inzerát. Máte přitom možnost volit mezi placeným inzerátem nabízejícím různá zvýhodnění a obyčejným neplaceným inzerátem. Kromě rozsáhlé inzerce na těchto stránkách naleznete také fórum, kde se můžete ptát na cokoli týkajícího se tématiky veteránů, fotogalerii, kalendář nejzajímavějších akcí okolo historických vozidel, eshop s nabídkou knih, DVD, náhradních dílů a podobně a také zajímavou půjčovnu veteránů.

Veterán inzerce

Zajímají vás historická vozidla a sháníte veterána (ať už automobil, motocykl či jiné vozidlo) do své sbírky, náhradní díly na tyto vozy nebo něco jiného týkajícího se dané tématiky? Dostatek možností, nabídek a inspirace poskytuje veterán inzerce online. Věnují se jí některé online autobazary a také specializované servery na problematiku veteránů. Mezi nejvýznamnější servery patří I-veteran.cz, Oldtimeranonce.cz a podobně.

Moto veteráni prodej

Dáváte před historickými automobily přednost motocyklům? Dostatek nabídek k prodeji naleznete na internetových autobazarech, jako je například I-bazar.cz. Přímo na motocykly se pak zaměřuje například server Motoveteran.cz, která nabízí prodej historických motocyklů, mopedů a také renovaci historických motocyklů, která vám jistě přijde vhod, pokud je váš veterán ve špatném stavu.

Související odkazy:

    Tipcars autobazar|