15. May 2012

Dovoz aut z Německa

Sponzorovaný odkaz

Dovoz aut z Německa je pro Čechy pořizující si automobily ze zahraničí velkým lákadlem. Automobilový trh v této zemi patří k nejvyspělejším na světě, ceny jsou zde výrazně nižší než u nás a co víc – také stav a kvalita prodávaných automobilů je mnohem vyšší, než jakou můžeteběžně očekávat u českých autobazarů. To je dáno zejména tím, že Německo disponuje podstatně kvalitnějšími vozovkami a také větším zájmem německých vlastníků o své automobily.

Další výhodou, která je okamžitě patrná, je nesrovnatelně větší výběr oproti nabídce v České republice. Nemusíte přitom naslepo obrážet německé autobazary. Stačí navštívit některý z velkých inzertních serverů zabývajících se prodejem automobilů, jako je Mobile.de nebo Autoscout24.de. Servery jsou k dispozici i v češtině a najdete zde bez nadsázky stovky tisíc nabídek. Automobil, který si chcete pořídit si tak můžete vyhlédnout z pohodlí svého domova a poté si pro něj pouze dojet.

Přestože jsou vozy v Německu levnější, určité výdaje jsou spojené s dovozem a přepisem vozidla. Přesto se v naprosté většině případů dovoz aut z Německa vyplatí. Pokud se neodvažujete sami pustit do takového podniku, můžete využít služeb zprostředkovatele, který dovoz zařídí, včetně vyřízení veškeré administrativy.

Související odkazy:

    Dovoz aut z USA|