26. May 2012

Dovoz aut z Belgie

Sponzorovaný odkaz

Belgie

Možná už ani vám nepřipadá nabídka vozidel v České republice dostatečně uspokojivá a lehce házíte okem po tom, co mohou nabídnout zahraniční trhy. Belgie je jednou ze zemí, kam se Češi vypravují nakupovat automobily poměrně často (přestože nejde o nejoblíbenější destinaci). Důvodů je hned několik. Mezi hlavní však patří zajímavější výběr, obvykle výrazně lepší stav ojetých vozidel a samozřejmě také nižší cena.

Přestože dovoz aut z Belgie něco samozřejmě stojí, stále se takovéto řešení často vyplatí. Auta si můžete vyhlédnout prostřednictvím internetových autobazarů, takže pojedete na jistotu. Pokud si myslíte, že byste dovoz a vše s ním spojené sami nezvládli, můžete se obrátit na specializovanou firmu, která dovozy automobilů ze zahraničí zařizuje. Samozřejmě zaplatíte něco navíc, ale ušetříte si spoustu starostí a vyřizování.

Další velmi zajímavou možností, jak získat auto z Belgie, jsou aukce, kterých se v této zemi můžete zúčastnit. Zde jsou nabízena velmi kvalitní vozidla, u kterých máte záruku dobrého stavu. Zaplatíte však 2 % (z ceny vozu) coby poplatek za účast na aukci a také musíte počítat s tím, že ceny vozů budou obvykle přesahovat cca 200 000,- Kč. Nicméně, pokud nemáte vyhlédnuté konkrétní modely a stojíte o kvalitu a rozmanitou nabídku, aukce může být optimálním řešením.

Související odkazy:

    Dovoz aut z Itálie| Dovoz aut z Francie| Dovoz aut z Německa| Dovoz aut z USA| Dovoz aut z Rakouska|