8. May 2012

DVD přehrávač do auta

Sponzorovaný odkaz


DVD přehrávač
do auta jistě oceníte zejména v případě, že vyrážíte na dlouhé cesty s dětmi a máte problém udržet je v klidu, abyste se mohli nerušeně věnovat řízení. Tyto přehrávače je možné uchytit na zadní stranu opěrek předních sedadel a děti sedící vzadu se mohou po celou cestu dívat na filmy či pohádky, což bude znamenat příjemnější a klidnější průběh cesty pro obě strany.

A kolik taková hračka stojí? Na internetu můžete přenosné DVD přehrávače do auta pořídit již okolo 2 000,- Kč. Pokud si ještě alespoň dva tisíce připlatíte, můžete již mít poměrně kvalitní model.

Ptáte se, jaký je vůbec smysl tohoto nástroje, když jeho funkce může plně zastat notebook? DVD přehrávače jsou zejména podstatně levnější a také jejich rozměry lépe odpovídají jejich využití pro sledování filmů v autě během cesty.

Velmi důležité při výběru přehrávače je to, jaké formáty je schopen spouštět. Kvalitnější a lépe vybavené modely jsou schopny přehrávat nejen DVD formát, ale také řadu komprimovaných formátů, fotografie, hudbu a tak podobně. Stejně tak věnujte pozornost volbě dostatečného rozlišení a správné úhlopříčky. Přehrávače obsahují akumulátor, jehož výdrž se obvykle pohybuje okolo 3 hodin.