12. May 2012

Kamera do auta

Sponzorovaný odkaz

Kamera do auta patří k výbavě zejména bezpečnostních složek, ale také sportovců. Nicméně v současnosti výrazně vzrůstá zájem o toto zařízení i mezi běžnou veřejností. Jaký důvod může někdo mít k pořízení kamery do auta? Je to jednoduché, díky této hračce můžete mít v případě nehody nezvratitelný důkaz o jejím viníkovi. Jestliže máte obavy ze silničního pirátství a nechcete se stát obětí bezohledného řidiče, který se posléze bude snažit svalit na vás vinu za havárii, pořiďte si tuto šikovnou věc, která vás dnes již nevyjde nikterak draho.

Tyto kamery se samozřejmě vyplatí zejména, pokud se pohybujete v silném provozu, ve velkých městech či na dálnicích. Jsou obvykle vybaveny nočním viděním, takže i po setmění budete mít svůj důkazní materiál pro případ, že byste se střetli s agresorem. Boom pořizování kamer do automobilů u nás nastal začátkem roku 2011 v souvislosti s několika médii často probíranými případy.

A kolik za kameru do auta zaplatíte? V současnosti se ceny obvykle pohybují v řádech několika tisíců korun, sehnat však můžete i velmi levné kamery za několik stovek korun (čemuž samozřejmě odpovídá jejich kvalita). Pořízení kamery tak není nikterak nákladnou záležitostí a investice se vám v případě nehody může mnohonásobně vyplatit.

Související odkazy:

    Kapsář do auta| DVD přehrávač do auta| Zabavená auta z leasingu| Plachta na auto|