7. May 2012

Výkup bouraných aut

Sponzorovaný odkaz

Havarovali jste a poškození automobilu je natolik vážné, že již nechcete investovat do jeho opravy? Řešením je v tuto chvíli jeho prodej. Celá řada společností nabízí výkup bouraných aut na součástky. Podle rozsahu poškození vám bude vykalkulována cena na základě toho, kolik komponent z vozu je ještě použitelných, díky tomu můžete získat obstojný finanční obnos.

Při prodeji bouraného vozidla je potřeba dát si pozor, abyste se obrátili na spolehlivou a ověřenou společnost, která vám vykalkuluje reálnou cenu za použitelné komponenty. Mnohé společnosti nabízejí také další přidané služby, jako je například odtah bouraného vozidla zdarma a podobně.

Dovoz bouraných aut

Chcete ušetřit na koupi automobilu? Jedním z řešení může být dovoz bouraných aut ze zahraničí, což čeští zájemci provádějí poměrně často. Jaký to má smysl? Lidé z ekonomicky silných západních zemí Evropy se často zbaví automobilů i při poměrně velmi malém poškození a pořídí si nové, než aby investovali do opravy. Čeští zákazníci si takto poškozená auta pořizují a zprovozňují je, neboť často se koupě a oprava takto poškozeného vozu vyplatí finančně mnohem lépe než pořízení ojetého vozu v České republice. Je však třeba, aby vůz prohlédl odborník schopný odhadnout, na kolik by vyšla případná oprava vozidla a zda se tedy takový podnik skutečně vyplatí. Nejčastější je dovoz bouraných aut ze zemí jako Německo, Francie,