23. May 2012

Webauto.de

Sponzorovaný odkaz

Nakupování vozidel v zahraničí – zejména v Německu – je v současnosti fenoménem. A nutno říci, že nikoli neodůvodněným. Zájemce z České republiky láká zejména nižší cena vozidel v zahraničí a u ojetých vozů pak jejich nesrovnatelně lepší stav, proti tomu, co jsou schopny nabízet tuzemské autobazary. Jak si však udělat představu o nabídce v zahraničí? Jak se ke koupi vozidla dostat? Řešením může být některý z internetových autobazarů. Jedním z těch nejvýznamnějších je i Webauto.de a výhoda tohoto serveru pro našince tkví v tom, že je možné přepnout jej do české verze!

Hlavní stránka nabízí přehled nejzajímavějších nabídek, seznam nejoblíbenějších značek, možnost vyhledávání prodejce na mapě Německa, ale zejména vyhledávač, který je základním kamenem každého online autobazaru. Ani ten na Webauto.de nezaostává za jinými a nabízí velmi rozsáhlé možnosti. Zvolit si můžete vše, včetně barvy vozu a výbavy.

Na tomto serveru také najdete informace a tipy ohledně automobilů a jejich nakupování, bohužel informační hodnotu těchto stránek ocení pouze znalci Němčiny, jelikož na tyto sekce serveru se již česká lokalizace nevztahuje. To však nemění nic na tom, že Webauto.de přináší nabídku statisíců vozidel, které můžete získat levně a ve vynikající kvalitě.

Související odkazy:

    Dovoz aut z Německa| Webmobil24.de|